0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: HTG-001
Stok Durumu: Ön Sipariş
2.330,00TL
Vergiler Hariç: 1.974,58TL
Warning: html_entity_decode(): charset `UTF-8;' not supported, assuming utf-8 in /home/ersetech/public_html/catalog/view/theme/fastor/template/product/product.tpl on line 560


Gravür Mengenesi,360 derece dönebilen, istenildiğinde sabitlenebilen, yaklaşık 9kg ağırlığında çelik bir küredir. Kendi etrafında dönmesinden ziyade, tüm yönlere yatırılarak rahat çalışma ortamı sağlar. Kürenin oturduğu simit, dilerseniz kolay dilerseniz zor kımıldayacak şekilde kullanılır.Çok rahat bir şekilde silah, bıçak, tüfek kasası  bağlayabilirsiniz. Resimde görüldüğü gibi,yanında ek aparatlarıda mevcuttur. Kuyumcu ustalarınada, mikro mıhlama ve kalem atma aşamasında çok gerekli bir malzemedir.

Kalite ve Fiyat karşılaştırması: Ürünün piyasa değerinin üzerinde olmasının sebebi, Kaliteli malzeme, hassas işçilik ( çenelerin uyumu-çene ve hareket milinin boşluksuz olması- kapanış  uyumu, sıkışmayan sorunsuz gövde yapısı vb...) gibi teknik hassas özelliklerden dolayı, piyasadaki benzerlerinden ayrılmıştır. kısa bir süre kullanıp, 2. bir mengene daha almanıza gerek kalmaz.

Teknik:  nikel kaplamadır, çizilmeye ve küflenmeye karşı dayanıklıdır.

Piyasadaki uzak doğu ürünleri gibi, çenelerinde arızalanma meydana gelmez, çenenin kapanış açıları boşluksuzdur.

Bilya  kısmındaki frenleme ve yavaşlatma mekanizması kauçuk değildir, metaldir, dolayısıyla   sıkışıp arıza yapmaz.

Alt sehbası titreme yapmasın ve kalem daha rahat yürüsün diye derlinden imal edilmiştir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Etiketler: Top, Mengene, 128, mm